Transcreations


Dobrej jakości treści na stronie internetowej to najlepsza forma komunikacji z potencjalnym klientem, również zagranicznym. Bardzo często to właśnie strona internetowa sklepu jest pierwszym, co sprawdzi Twój klient, dlatego szczególnie istotne jest dopasowanie treści w taki sposób, aby była w pełni zrozumiała dla odbiorcy. Czasem samo tłumaczenie strony może nie wystarczać – w takim przypadku warto sięgnąć po transkreację treści dla sklepów internetowych, która pozwoli na maksymalne dopasowanie tekstu wyjściowego do klienta, jego przyzwyczajeń zakupowych, kręgu kulturowego czy specyfiki rynku e-commerce danego kraju. Transkreacja świetnie sprawdzi się w tłumaczeniach komunikatów marketingowych, wysyłanych do klientów w postaci newsletterów czy powiadomień, banerów reklamowych na stronie, a także w tłumaczeniach opisów produktowych i opisów kategorii.

opisy produktów i kategorii w sklepie internetowym, e-commerce, marketplace, copywriting w języku polskim

Dlaczego warto nam powierzyć wykonanie transkreacji dla twojego biznesu?


Co oferujemy w ramach usługi transkreacji?Treści dostosowane do odbiorcy

Transkreacja skupia się na odbiorcy, przekazując informacje w maksymalnie zrozumiały dla niego sposób. Uwzględnia nie tylko różnice formalne, jak jednostki miar i wag, formy zapisu czasu itp., ale również różnice kulturowe. Wybierając kreatywne tłumaczenie treści do e-sklepu, zyskasz teksty dopasowane do swojego odbiorcy, które będą dla niego zrozumiałe i pomogą budować dobre relacje z klientem. Dodatkowo transkreacja opisów produktów i kategorii pozwoli na uzyskanie oryginalnej, nie zduplikowanej treści, zoptymalizowanej pod najpopularniejsze w danym kraju wyszukiwarki. Dzięki temu teksty będą przyjazne nie tylko dla klienta, ale również i dla algorytmów, pozwalając na uzyskanie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania.

Copywriting - opisy produktów i kategorii dla e-commerce, marketplace, na strony internetowe
Copywriterzy znający SEO - dla e-commerce, marketplace na strony internetowe, blogi, tłumaczenia

Wielojęzyczny content to nasza specjalność!

Ekspansja zagraniczna daje wiele nowych możliwości, nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie coraz więcej e-sklepów decyduje się na rozszerzenie swojej oferty na inne kraje. Razem z e-multicontent cały proces może przebiec o wiele sprawniej, z zachowaniem najlepszej jakości. Nasz zespół tworzy grupa ponad 40 native speakerów, władających różnymi językami nie tylko Europy, ale i całego świata. Tworzymy treści dla sklepów internetowych w wielu językach równocześnie, co pozwala na skrócenie terminów i szybsze dostarczenie pakietów potrzebnych tekstów. Dzięki doświadczeniu w branży e-commerce przygotowujemy ciekawe treści dla e-sklepów, dostosowane do specyfiki rynku i zoptymalizowane pod SEO.


Treści tworzone przez klientów dla klientów

Wielojęzyczny zespół e-multicontent tworzą native speakerzy i copywriterzy, działający dla branży e-commerce, będąc równocześnie klientami tej branży. Dzięki temu doskonale znamy specyfikę konkretnych rynków i przyzwyczajenia zakupowe konsumentów danego kraju. Bazując na własnych doświadczeniach, tworzymy transkreacje tekstów na stronę internetową i opisów produktów z uwzględnieniem informacji i elementów, na które sami często zwracamy uwagę jako klienci. Sprawia to, że przygotowane przez nas treści do e-sklepów są maksymalnie dostosowane do ich odbiorcy.

E-commerce, copywriting, seo, tłumaczenia opisy produktowe i kategorii na strony internetowe sklepy internetowe
Product descriptions for the marketplace, seo, strony i sklepy internetowe, opisy kategorii - usługi copywritingu

Optymalizujemy treści pod kątem SEO konkretnego rynku

Treści umieszczone na stronach internetowych w głównej mierze służą ich odbiorcy. Nie należy jednak zapominać o innym ważnym aspekcie, jakim jest pozycjonowanie się strony w wyszukiwarkach. Odpowiednie natężenie słów i fraz kluczowych oraz zastosowane linkowanie to składowe elementy, dzięki którym klient trafi do Twojego sklepu za pomocą wyszukiwarki. Mając doświadczenie w pracy nad wielojęzycznymi treściami dla e-sklepów, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dostosowanie słów kluczowych do danego rynku. Korzystając z odpowiednich narzędzi oraz bazując na doświadczeniu naszych native speakerów, optymalizujemy treści pod kątem SEO tak, aby nie tylko były przyjemne w odbiorze, ale i skuteczne.


Zarządzamy pracami nad projektem

Praca w naszej agencji e-multicontent opiera się na projektach, co sprawia, że mamy ogromne doświadczenie w ich zarządzaniu. Nad każdym projektem, również tym, obejmującym wiele wersji językowych, czuwa koordynator, który zajmuje się budowaniem dedykowanego zespołu oraz jego organizacją. W zależności od rozmiaru projektu zespół może składać się z kilku lub nawet kilkudziesięciu osób, tworzących teksty równocześnie w wielu językach. Dzięki sprawnej organizacji pracy copywriterów i native speakerów dostarczamy gotowe i zweryfikowane transkreacje treści dla sklepów internetowych w krótkim czasie.

Agencja Copywriterska Wrocław - tłumaczenia i teksty, seo dla stron internetowych, e-commerce i na marketplace
Copywriterzy - Wrocław - opisy produktowe SEO, SEM, e-commerce, marketplace, tłumaczenia

Działamy sprawnie i skutecznie

W e-multiconent doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są terminy, dlatego dotrzymywanie deadlinów to nasz priorytet. Dzięki dużemu zespołowi doświadczonych copywriterów i native speakerów jesteśmy w stanie stawić czoła każdemu wyzwaniu i działać nawet na krótkich terminach. Kluczem naszych działań jest równoczesna praca zespołu tworzącego treści niezależnie od siebie, na podstawie podanych wytycznych i materiałów. Pozwala nam to na dostarczenie kilku wersji językowych w tym samym czasie. Podczas jednego z naszych projektów w ciągu 5 miesięcy stworzyliśmy ponad 3 tysiące transkreacji opisów kategorii na 11 rynków i z pewnością nie jest to nasze ostatnie słowo!SEO, SEM, Copywriting, Translations, E-commerce, Marketplace, Websites, Blogs


Our services have no limits. Although the heart of our agency is located in Wrocław, we see no obstacles that would prevent us from cooperating with clients from all over the world.


Give high sales a chance!


Contact us    brief

Fill out a brief and receive a quote tailored to your needs.